Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Nowa restauracja na mapie Cieszyna

Kuchnia bez granic to miejsce, które łączy zarówno ludzi, jak i smaki.

 

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań kuchni międzynarodowej i lokalnej. Ciekawą kartę uzupełniają dania oparte na sezonowych produktach, jak i specjałach kuchni Śląska Cieszyńskiego. Miłośnicy win znajdą tutaj ciekawą selekcję win, a dla smakoszy piwa przygotowano obszerną ofertę lokalnego piwa z Browaru Cieszyńskiego.

Tutaj tworzymy smaki

Restauracja Kuchnia bez granic promuje również dania zdrowej i naturalnej kuchni. W naszej karcie menu każdy Gość znajdzie coś dla siebie.

 

Restauracja czynna jest w godz. 16.00 – 22.00, a oferta kolacyjna obowiązuje w godzinach 16:00 – 21:00. Zapraszamy.

Taras z ogródkiem

W sezonie letnim

 

zapraszamy do naszego tarasu z ogródkiem, gdzie w spokojnej atmosferze można zjeść dobry obiad lub wypić drinka.

Natural Farm

Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

 

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań nasza restauracja wprowadziła do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii.

 

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm – ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej ideą jest produkcja wysokiej jakości, mięsa wołowego i wieprzowego, pochodzącego wyłącznie z naturalnych pastwisk, bogatych w zioła i naturalne środowisko. Ten wyjątkowy chów, daje wołowinę o wysokich walorach kulinarnych, o niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.

Aperitif bar

Lokalne piwo w dobrym towarzystwie zawsze smakuje lepiej.

 

Aperitif bar – idealne miejsce na kameralne spotkania oraz kolacje biznesowe. Spokojna atmosfera naszego Aperitif bar sprzyja odprężeniu i ciekawym rozmowom.